Kontakti

Na vizitioni ne zyret tona ne lokacionin e dhene ose na kontaktoni permes telefonit apo email.

it & power backup

Sherbejme produkte te IT dhe Power Backup nga me te ndryshmet me kualitetin me te lartin dhe cmimet me te favorshme.

pc upgrade & service

Ngritja performancen pajisjes tende duke u sherbyer me ne, aty ku garancioni nje vjecar nuk mungon.

GPS fleet menagement

Keni degjuar per Global Possitioning System? Mundesin per kontrollim te vetures tuaj ne largesi e ke tani.

ne jemi ne sherbimin tuaj

produktet

Me rritjen e vales se internetit eshte rritur edhe kerkesa e pajisjeve qe punojne me te. Ja disa nga produktet me kryesore.

Desktop PC

Laptop

Tablet

Power Backup

Printer & Skaner

Projektor

Storage

Server & Rrjeta

Procesor

Aksesor

Gps Fleet Menagement

Softuer dhe servis

oferta e vjeshtes

Kliko foton per me shume.

kontakti

Perball QMI, km10 Prishtine-Lipjan 10000 Pristina

info@aritech-ks.com

038-600-500

Na ndjekni
Gjuha